Close

ŚWIĄTECZNA WISH LIST-DLA NIEGO!

Skoro była świąteczna lista prezentów dla kobiet to czas na listę prezentów dla chłopaków, mężów, synów, wujków czy dziadków. Czy dla mężczyzny rzeczywiście jest łatwiej kupić prezent? Poziom trudności jest wyrównany! Tak jak we wpisie mmcooking.pl tej zasady się jednak warto trzymać!

MOJA ŚWIĄTECZNA LISTA PREZENTÓW-DLA NIEGO!

 

Zapachy dla niego-to zawsze będzie dobry prezent zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny. Nowością jest woda perfumowana DOLCE&GABBANA THE ONE FOR MEN

1.original

2.ACQUA_DI_GIO_PROFUMO

3.
212 MEN
Zegarek-potrzebny zdecydowanie mężczyźnie, który go jeszcze nie ma. Przecież oni się wiecznie spóźniają!

1. Apart, PORSCHE DESIGN
img_prod2412_0_o

2.Apart, ALBERT RIELE CONCERTOimg_prod4524_0_o (1)

3.Apart, AZTORIN SPORT img_prod4154_0_o

Zestaw kluczy nasadowych-twój mąż na pewno się ucieszy i uwierz, że Ty również, bo taki zestaw kluczy ma również zastosowanie podczas różnorodnych prac, takich jak naprawy w domu czy przy pracach remontowych.

440472

Zapewnij dla niego niezapomnianą przygodę! Na stronie https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-dla-niego możesz wykupić jazdę quadem, skok spadochronowy czy ekstremalne strzelanie, tych i wiele innych atrakcji znajdziesz właśnie w katalogu marzeń.

19940

A na koniec napiszę Wam, że spędziłam o wiele więcej czasu nad pomysłem zakupu prezentu-dla niego(choć wiem jednak co z tych 4 propozycji wybiorę) od wczorajszej wish listy-dla niej. Powodzenia! 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close