Close

SZKOŁA JAK MARZENIE!


Sama myśl o pójściu do szkoły zniechęca nas do tego stopnia, że jesteśmy w stanie wiele zrobić by jednak jej się przeciwstawić. Kto z Was tak miał bądź ma? Na pewno ktoś się znajdzie.

DSC03644

Moja edukacja szkolna po okresie ukończenia liceum ogólnokształcącego i zdania matury stanęła pod wielkim znakiem zapytania. Co dalej, jaki kierunek wybrać, czym się kierować.. Tak naprawdę wiedziałam co chce robić ale nie stało się tak jak było zaplanowane. Wiele ścieżek sobie obrałam i przeszłam bez żadnej satysfakcji i możliwości dalszego rozwoju do momentu dostania się do szkoły marzeń,bo tak nazywam szkołę EDU CENTRUM Policealna Szkoła Medyczna TUTAJ.
Dlaczego szkoła marzeń? Bo w jakiej szkole czujesz się jak ryba w wodzie, chodzisz do niej z uśmiechem na twarzy, Twoi znajomi wraz z nauczycielami traktujesz jak swoją rodzinę a czas spędzany w szkole płynie nieubłaganie szybko, za szybko..! Zaliczenia jak i egzaminy nie są Ci straszne bo mamy  wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, która przygotuje Cie profesjonalnie i na wysokim poziomie!

Kocham ten moment gdy przychodząc do szkoły idę robić sobie kawę w swoim ulubionym kubku-zupełnie jak w domu,prawda?  A koleżanka przyniesie ciasto domowej roboty a do tego przyswajasz wiedzę w takich właśnie oto warunkach- żyć nie umierać! Zostało mi jeszcze niespełna 5 miesięcy do ukończenia szkoły, zdania egzaminu i już tęsknie!

DSC03632

A teraz UWAGA! Ruszyła rekrutacja na nowy semestr o kierunku Opiekun Medyczny. Po raz pierwszy w szkole ten kierunek masz zupełnie za darmo! Jeśli jesteś zainteresowany, zgłoś się do sekretariatu szkoły, link masz TU.

A jeżeli jesteś zainteresowany pozostałymi kierunkami również czekamy właśnie na Ciebie!

Masz do wyboru 3 kierunki: technik masażysta, opiekun medyczny i terapeuta zajęciowy.  Masz wiele możliwości jeśli chodzi o system nauczania, masz do wyboru system weekendowy lub wieczorowy. W trakcie roku szkolnego masz możliwość w wygodny dla Ciebie sposób zaliczyć wszystkie zaległe zaliczenia.
Cieszę się, że znalazłam się w szkole, która jest moim miejscem nauki, poznawania nowych znajomych, spędzenia dobrego czasu jak i zdobywania wiedzy od wspaniałych nauczycieli. Uważam, że każdy powinien znaleźć takie właśnie miejsce a przede wszystkim najważniejsze jest znalezienie tego w życiu, co chcesz robić i masz z tego satysfakcję.

DSC03608
DSC03621
DSC03624

DSC03625

DSC03648

DSC03650

DSC03654

DSC03604

DSCF8054

DSCF8041

W trakcie roku szkolnego odbywają się kursy oraz szkolenia. Po ukończeniu szkoły otrzymujesz dyplom technika masażysty, który potwierdza Twoje kwalifikacje zawodowe.

Szkoła inna niż wszystkie, odbiega wielce od pozostałych! Nie wierzysz? Nie musisz.Sprawdź!

5 comments

 1. Genialnie ujęte!
  Wszyscy są jak jedna wielka rodzina, przez co szkoła ma swój niepowtarzalny klimat <3
  Dlatego trzeba zostać na kolejnych kierunkach 🙂

  1. Zgadzam sie w 100 % <3

 2. Potwierdzam , ukonczylam juz Technika Masazyste a obecnie jestem na kierunku Opiekuna Medycznego – 3 lata. Druga rodzina

  1. Dokładnie 🙂

 3. Wiem coś o tym 🙂
  Sama kończe szkołę w czerwcu i już mi tęskno.U mnie w SQL też jest super nauczyciele i klasa ekstra.
  Każdemu polecam by znalazł coś co lubi..Wpis super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close