Close

BĄDŹ ZOŁZĄ A NIE GRZECZNĄ DZIEWCZYNKĄ!


FG6A9703


Tak odnosząc się też trochę do wczorajszego dnia.. dnia zakochanych. Miłości co nie miara wszędzie, dosłownie wszędzie, mam tylko nadzieję, że tej prawdziwej! A żeby kochać to trzeba kochać najpierw siebie. Tak, wiem-egoistycznie ale kochając drugiego człowieka musimy być zgodne wobec siebie.
Jeśli zaczniesz dbać o siebie, realizować swoje pasje i spełniać marzenia jest to znak, że jesteś gotowa być sama ze sobą ale i z drugą połówką. Musisz być kobietą swojego typu. Wymagać od siebie wiele to dobrze świadczy o kobiecie, która wie czego chce.

Znasz to? „Kobieta zraża do siebie mężczyznę, wymagając od niego zbyt wiele. Pozwól, żeby dawał tyle, ile sam chce dawać. I wyciągaj wnioski.”

Wnioski wyciągać trzeba z każdej sytuacji.

Życie to gra, tak mi się wydaję. Mamy dwie twarze-dla siebie i dla innych. Gramy w domu, w pracy, w sklepie w samochodzie czy przed lustrem. Z jednej strony jesteś zołzą a z drugiej grzeczną dziewczynką. To od Ciebie zależy kiedy i jakiej twarzy użyjesz. Będąc typową zołzą w życiu z charakterem osiągniesz więcej a przy tym będziesz miała satysfakcję z tego kim jesteś. Grzeczna dziewczynka będzie wiecznie czekać na księcia na białym koniu, będzie analizować co zrobiła źle a co powinna była zrobić.

Każda kobieta ma w sobie to coś. Każda kobieta jest piękna na swój sposób. Musisz wydobyć to co najcenniejsze Musisz być twarda, silna i egoistyczna. To zołza ma panować nad tym co robi i jakie podejmuje decyzje. Jeśli coś się kończy ona mówi, to dopiero początek, rozumiesz? To taka zagwozdka dla prawdziwych zołzowatych kobiet.

FG6A9699

Wiesz dlaczego o tym piszę?
Bo to smutne, gdy kobieta nie widzi w sobie egoistycznego JA. Przecież my wszystkie tak naprawdę takie jesteśmy, tylko niektóre mają to schowane głęboko gdzieś. Bądź damą sama dla siebie.

FG6A9684

FG6A9707

FG6A9655
kombinezon- NEW LOOK
buty/shoes- H&M
torebka/bag-H&M

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close