Close

STAN TWOJEJ SKÓRY POWIE CI PRAWDĘ! #instytut pielęgnacji w Douglas Białystok

FG6A0391Od małej dziewczynki dbałam o swoją skórę perfekcyjnie( tak mi się wydawało). Nigdy nie miałam problemów z trądzikiem, z zaskórnikami i niczym podobnym. Wszystko do czasu. Od ponad pół roku stan mojej skóry mnie zawodzi. Kiedyś jeden pryszcz  był dla mnie wielką tragedią! Przy nieskazitelnej cerze ten jeden jedyny był bardziej widoczny niż gdyby było ich setki więcej.

FG6A0349

FG6A0379

Gdy się dowiedziałam od Buubkowej mamy o Instytucie pielęgnacji w Douglas od razu sięgnęłam po telefon i się umówiłam. Czas prawdy okazał się dla mnie okrutny. Badanie, które zostało przeprowadzone pokazało, że nawilżenie mojej skóry wynosi 64 % na 100 %. Rozczarowanie mega! Sprężystość skóry było już nie co lepsze. Oczywiście po badaniu miałam multum pytań. Dlaczego? Jest wiele czynników, które wpływają na stan naszej skóry. Miedzy innymi stres, dieta i ilość wypitych płynów w ciągu dnia. Po drugie w jaki sposób i czy w ogóle zwracamy uwagę na nawilżanie naszej skóry. Przyznam się-nie zwracałam na to uwagi. Po trzecie czy kosmetyki, które stosujemy na naszą skórę są odpowiednio dobrane. Jak to naprawić? Przede wszystkim dobre nawyki w ciągu dnia pozwolą nam osiągnąć dobry efekt. Dieta, woda i dobry kosmetyk. Zaczynając od oczyszczenia naszej skóry rano i wieczorem. Bardzo ważną rolę w pielęgnacji naszej skóry odgrywa oczyszczanie naszej skóry przed makijażem i wieczorem po usunięciu makijażu. To w jaki sposób zmywamy makijaż przyczynia się do stanu nawilżenia i sprężystości naszej skóry. Stosując jakiekolwiek kosmetyki do naszej skóry powinniśmy ocenić rodzaj skóry. Następnie po wykonanym badaniu dobrać odpowiednie kosmetyki. Nie poprawimy stanu naszej skóry poprzez źle dobrany żel do twarzy czy krem jak i również puder, który będzie zatykał nam nasze niedoskonałości. Oczyszczenie to podstawa, nawilżenie i odżywienie skóry.

FG6A0399

FG6A0398

Po przeprowadzonym badaniu dostałam listę specjalnie dobranych kosmetyków do mojego wyniku stanu skóry. Wielkim zaskoczeniem i dla mnie nowością było urządzenie oczyszczające FOREO
fl1
Nie będę ukrywać, że trzeba było mnie przekonywać. Nigdy nie stosowałam tego typu urządzeń poprzez bakterie, które się tam mogą znajdować alee byłam w wielkim błędzie! Ponieważ FOREO jest wykonany z silikonowych wypustek. Nie wymaga wymiany szczoteczki i jest wodoodporna. Usuwa pozostałości brudu, zmywa i dogłębnie oczyszcza skórę twarzy. Po jednej stronie szczoteczka przeznaczona jest do cery mieszanej a po drugiej do cery wrażliwej i normalnej. Za pomocą pulsacji T-Sonic™ skóra jest jędrniejsza i promienna.

FG6A0455

Na koniec spotkania i głowy pełnej wiedzy na temat stanu skóry zostałam dopieszczona pięknym makijażem, za który dziękuję!


FG6A0461

FG6A0545

FG6A0559

Kobieta zadowolona to szczęśliwa kobieta! 🙂

2 comments

  1. Piękny makijaż ❤

    1. Dzuekuje kochana :-*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close