Close

5 MINUT DLA SIEBIE…


FG6A2213
B
iegnie jak szalony. Jesteś tu a po chwili znajdujesz się w innym miejscu w zupełnie innej roli. Godzina zamienia się w jedną minutę a Ty stoisz w miejscu. Chcesz nacisnąć stop ale wciąż biegniesz i tak nie dogonisz…czasu, który upływa nieubłaganie. Te uczucie, gdy widzisz każdego dnia że jedna doba to za mało by ogarnąć ten świat dookoła, ludzi i spraw z nim związanych nie zapominając o sobie. Właśnie… Ty myślisz o sobie na końcu, na szarym końcu tej szalonej gonitwy. Nie każdy Cie zrozumie dlaczego z miliona spraw nie załatwiłeś tej czy entej, zastanawiasz się może- dałabym radę, ale kiedy gdy na zegarku 23:59 i koniec dnia. Zamykasz oczy i myślisz czy wszystko z Tobą w porządku?!

Ostatnie cztery miesiące to był wyścig z czasem. Robiłam dużo ale jednak za mało. Nie zawsze mój cenny czas był wykorzystany na tyle by zadowolić siebie i innych.

Już wiem dlaczego tak się dzieje. To nie recepta to zasada w byciu w porządku wobec samej siebie. To nie czas to Ty, to Ty musisz znaleźć w tych 24 godzinach w ciągu dnia czas ale dla siebie. Codziennie bierzesz na siebie za dużo myśląc, że podołasz i wciąż walczysz z czasem aby z wszystkim zdążyć. Czas docenić to co dookoła i czerpać każdą najmniejszą chwilę.

A dobrze wykorzystany czas to Twoje 5 minut każdego dnia!

FG6A2215
A
 Ty jak wykorzystujesz swoje 5 minut każdego dnia? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close