Close

CZY PRACUJĄC DASZ JESZCZE RADĘ BLOGOWAĆ?


FG6A7584
Już jakiś czas temu przymierzałam się ku napisaniu wpisu na temat pracy jaką jest blogowanie. Moja pierwsza myśl założenia bloga wahała się miesiącami. Nad tematyką i nazwą bloga i nie tylko. Dlaczego? To nie lada wyzwanie, ogromna praca jaką wkładasz przy jego tworzeniu.
Przede wszystkim musisz mieć pomysł-pierwsza zasada. Czego i kogo ma dotyczyć strona, tematyka blogowania jest różnorodna, ilość czasu przeznaczona do pracy nad blogiem. Druga zasada, która gwarantuje Ci sukces jest chęć spędzania czasu przy blogowaniu. Nie bez powodu o tym pisze. Jest ogrom ludzi, którzy zakładają bloga. Tylko nie zawsze sprawdza się gdy jest tworzony po to bo ktoś bloguje, to może ja?! Błędne koło. Na początku bardzo głęboko zastanawiałam się dlaczego, po co mi to, czy podołam? Sprawdziłam, wiem  z czym to się je i mi smakuje 😉 Cieszę się, gdy ludzie realizują swoje marzenia. Tylko właśnie, marzenia które sprawiają nam z tego przyjemność.

FG6A7629

Mój blog to wciąż znak zapytania, ponieważ wciąż doszukuję w swojej głowie pomysłów a następnie przystąpienia do ich realizacji.
Uwielbiam to robić! Czuje wielką radość, że robię to co lubię. Uwielbiam tworzyć to co moje i Wasze. Wciąż jest mi mało. Moją pracą marzeń nigdy nie było blogowanie, to jest dodatek w moim codziennym życiu. Na pytanie czy blogowanie to moja praca marzeń? Odpowiadam, że to praca, która daję mi przyjemność dodatkowo.
Na stronie Natashki nie dopuszczam niedoskonałości, lubie jak jest po mojemu i jest dopięte wszystko na ostatni guzik a dzięki niej, mojemu fotografowi, której zawdzięczam wiele, dzięki niej możecie zobaczyć zdjęcia a na nich mnie klik
Na co dzień pracuję w zupełnie innym wymiarze pracy. Pracuję codziennie i w dodatku jest to praca zmianowa co nie zawsze daje mi czas i siłę do blogowania. Plus inne obowiązki, realizowanie innych planów. Bywa czasem ciężko, ale co nas nie zabije to nas wzmocni a to lubię! Lubię bo wiem co robię, dlaczego i to powoduję siłę do działania. Mam wyznaczony cel, do którego dążę małymi krokami. I to jest tak naprawdę recepta na pogodzenie dwóch prac jednocześnie.

FG6A7591photo: klik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close