Close

ZASADY, KTÓRE POWINNA ZNAĆ KAŻDA KOBIETA, KTÓRA CHCE WPROWADZIĆ ZMIANY


FG6A1916
Zmiany i czas, na który decydujemy się by je wprowadzić jest dobry zawsze. Zawsze bo, co byś nie zmieniła to będzie to dla Ciebie coś nowego, a jak nowe to inne, a jak inne to zawsze nie nudne i powieje nowością.

Zadaj sobie pytanie kim jesteś i kim chciałabyś być.

Dlaczego o tym piszę? W życiu co ma się zdarzyć, to się zdarzy i to w najmniej oczekiwanym momencie. Ważne jest to aby nie czekać a działać. Życie jest za krótkie by tkwić w jednym punkcie, nie rozwijać się, nie czerpać z tego co jest tak naprawdę często podane na tacy.

Czy warto ryzykować? A kto nie ryzykuje tez nie pije szampana. To Ty musisz wyznaczyć swoje granice, cele długoterminowe. Ważne, uważam aby wyznaczyć cel, który przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania, czym jest trudniejszy do osiągnięcia tym każdy krok, podjęty w jego kierunku cieszy, satysfakcjonuje i daje porządnego kopa aby iść dalej, działać.

Strach tak naprawdę jest czymś w formie napędu, taka adrenalinka jest nam potrzebna. Nie oglądaj się za siebie, to co było już minęło.

Nie pozwól na to aby ktoś Cie ograniczał. To Ty decydujesz co jest na pierwszym miejscu.

Rozwijaj się. Nigdy nie jest za późno. Jest mi łatwiej o tym pisać, bo mój temperament mi na to pozwala aby nie stać w jednym miejscu.

Nic nie dzieje się bez przyczyny-moje motto życiowe. Porażki są fajne, nie dlatego, że do niej doszło a dlatego że możesz wyciągnąć z każdej wnioski, traktuj to jako lekcję, która uczy czegoś nowego. A im więcej doświadczysz w życiu tym bardziej staniesz się pewniejsza swoich czynów.

Warto od czasu do czasu posłuchać mądrzejszych. Mój uparty charakter często nie słucha a później pluje się w brodę ale nie płacze z tego powodu poprzez to z czasem staje się również mądrzejsza z każdym dniem.

Zazdrość zżera Twoje JA od środka. Musisz pogodzić się z tym, że masz zazdrościć sama sobie nie innym. Jeśli dojdziesz do takiej cechy tym łatwiej jest uwierzyć w siebie. Zamiast zazdrościć ucz się od ludzi, tego jak pokonują swoje słabości, walczą o lepsze jutro, ciężko pracują aby być na takim miejscu na jakim się obecnie znajdują.

To Ty jesteś najważniejsza. Tak, ale niedosłownie. Trochę egoizmu w Nas nigdy za wiele, gdy znasz swoją wartość. Jeśli czujesz się dobrze sama ze sobą to wiesz o czym piszę 🙂

FG6A1921

photo KLIK

Cały outfit – H&M
trainers/trampki – CONVERSE
sunglasses/okuary – UNIVESTI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close