Close

10 ZASAD KOBIETY + MY LOOK-URBAN STYLE


FG6A5430


Teraz już wiem, że w życiu stajemy się istotami takimi jakimi jesteśmy poprzez oczywiście osobowość jaką każdy posiada już od momentu dzieciństwa jak i poprzez doświadczenia. Nie przegadasz mnie i nie zmienisz mojego zdania mówiąc ”  ja na Twoim miejscu bym zrobiła tak i tak…” Osoby, które czegoś/danej sytuacji czy części historii z życia nie doświadczyły nie mają nic do gadania, sorry! Analizując swoje życie jak i osoby, które pojawiały się w moim życiu przeszły selekcje, taką świadomą przeze mnie i radzę każdemu taką selekcję zrobić aby wiedzieć kto i po co był i będzie w naszym życiu.

10 zasad kobiet to zasady, które kobieta ‚musi’ albo łagodniej ‚powinna’ wprowadzić w swoje życie. Czytając blog POKOLENIE IKEA widzę z większym podziwem i zarazem zdziwieniem  jak kobiety, my jesteśmy podporządkowane innym ludziom ale tak dosłownie. Jak manipulują, zmieniają oraz wysysają z nas własne JA.

Planuj, realizuj, nie oglądaj się za siebie, osiągaj zamierzone cele.

Łączenie podstawowych technik, słuchasz ale nie radzisz-zyskasz w ten sposób wokół siebie tych właściwych ludzi.

Nie pozwól się wykorzystywać- temat dla mnie osobiście number one w życiu, gdyż widzę co trzecią kobietę jak zatraca się dla kogoś tracąc siebie, więcej  na ten temat TUTAJ

Zyskasz pewność siebie poprzez pragnienie naturalności, czyli zaakceptowanie siebie taką jaką jesteś.

Organizacja-taka Twoja, która pozwala bez stresu funkcjonować na co dzień.

Przeczytaj książkę Lew-Starowicza „o mężczyźnie, o kobiecie” zrozum mężczyznę oraz jak mężczyźni, serio każdy spostrzega kobiety.

Szacunek. To przykre, ale znam kobiety, uwierz bardzo dobrze, które tego szacunku nie mają. To nie zdarza się tylko w serialu, taki brutalny life. Miej go dla siebie samej.

Twoje osobiste 5 minut. To Twoje przyzwyczajenia, ten moment picia kawy z rana, czy robienie sobie selfie w ciągu dnia. To jest Twój czas, nie zabieraj sobie ani sekundy tego czasu.

Twój styl. Musi być Twój, taki własny, taki wyrobiony przez Ciebie i dla Ciebie. Uważam, że każda kobieta, która ma na sobie kawałek materiału, który wygląda na niej tak jak ona sobie życzy a do tego czuje się w tym po prostu dobrze to połowa sukcesu do dobrego, udanego dnia gwarantowany.

Szczęście. Jesteś wtedy szczęśliwa, gdy potrafisz być szczęśliwa przede wszystkim sama ze sobą.


FG6A5435

FG6A5411

FG6A5412
PHOTO: TUTAJ

SHOES/BUTY – ADIDAS
TROUSERS/SPODNIE – H&M (30 zł teraz na wyprzedażach!)
TOP/BLUZKA – H&M

1 comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close