Close

KLASA SAMA W SOBIE

FG6A5926


Nie sztuką jest ubrać się „jak ktoś”. Założyć na siebie ubranie nie mając pewności siebie i dobrego samopoczucia. Sekretem jest, gdy dobrze czujemy się w swojej skórze.
Ubranie nie ma zasłaniać, ubranie, które mamy na sobie ma współgrać z tym co czujemy i jakie jesteśmy.

Dylematem wielu kobiet nie jest tak naprawdę to, że nie ma w co się ubrać a jej szafa wypchana jest po brzegi.
Problem jaki mają kobiety jest brak pewności siebie. Jeśli czujemy się dobrze same ze sobą, ze swoim ciałem to jest już sukces.

Co składa się na piękno każdego dnia i swojego stylu?

Szukałam długo siebie w swoim stylu. Od momentu kiedy mogłam sobie pozwolić na decydowanie w co mogę się ubrać, co mogę sobie kupić.

Od zawsze byłam kobietą, która chciała wyglądać „inaczej”. To znaczy, nie lubiłam nosić tego co było obecnie na topie. Gdy byłam w gimnazjum to dziewczyzny nosiły spodnie moro, dla mnie to był wtedy obciach. Mieszkałam wtedy w małym mieście i prawie wszystkie dziewczyny miały na sobie spodnie moro. Mój codzienny wtedy dylemat chodzenia do szkoły był dła mnie męczarnią, ponieważ chciałam się temu przeciwstawić.
Gdy musiałam sobie coś kupić, to nie potrafiłam się nigdy zdecydować. Z wiekiem stawało się to co raz łatwiejsze.
Szukałam inspiracji, analizowałam ale ciągle brakowało mi najważniejszego. Pewności siebie.

Nie przyszła od tak, nie szybko a z czasem, z pewnymi doświadczeniami, z którymi musiałam sobie dać rade, nauczyć się oraz poczuć sens wszystkiego co jest w życiu, co jest w życiu ważne.

Zaczęłam doceniać to co mam. A mam wiele.
Wielka radość, ten moment gdy mogłam sobie kupić wymarzoną torebkę czy buty.
Praca jaką wykonuje, to na co zasługuje, moment, w którym potrafię siebie docenić, to jest coś, to jest moje. Zapracowałam sobie na to.
Nikt nie daje mi nic na za darmo. Nie ma w życiu nic za darmo. Pracą, niekiedy ciężka pracą zdobywamy to na co tak pracujemy. Doceniajmy siebie i wymagajmy zarazem.

To proste, gdyż mamy tak wiele i możemy z każdym dniem uczyć się więcej, gdy mamy zdrowie, te psychiczne również oraz wiemy czego chcemy w życiu, mamy pasje oraz wyznaczamy sobie cele.

Inspiracja. Inspiruje się do tej pory. Jest wiele kobiet, które wyglądają jak milion dolarów. Nie ocenia się takich kobiet poprzez pryzmat ubrań a przede wszystkim poprzez swój własny styl, które same sobie stworzyły. Wtedy to jest fajne, to ma sens .

Ważne co mamy w środku.  To, co potrafimy powiedzieć, jak potrafimy się zachować i jak traktujemy siebie, czy mamy do siebie szacunek.

Ubranie, ma pokazać w Nas to jakimi jesteśmy ludźmi od środka.

FG6A5958
FG6A5928
FG6A5929
FG6A5931
FG6A5932
FG6A5952
FG6A5957
FG6A5958
FG6A5959
FG6A5960
FG6A5961
FG6A5964
FG6A5965
FG6A5968
SHOES/BUTY – STRADIVARIUS
SUNGLASSES/OKULARY – SINSAY
TROUSERS/SPODNIE – NEW LOOK
T-SHIRT – H&M
BAG/ TOREBKA – GUESS

PHOTO: TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close