Close

JAK ROBIĆ ZAKUPY ZA MAŁE PIENIĄDZE?
Wpadając w szał zakupowy tracimy na jakości ubrań. To co jest ładne, fajne i modne, nie zawsze jest tak naprawdę fajne. Dlaczego..

Robić zakupy a nie posiadać swojego stylu.
Poprzez pryzmat czasu widzę sama po sobie, po ubraniach, których się pozbyłam, że były to ubrania, kupowane w momencie, kiedy nie miałam swojego stylu.
To co modne nie jest zawsze na topie, a to co jest na topie nie zawsze jest ładne i pasuje do Nas. Takie trochę błędne koło. Sugerując się swoim stylem w swojej szafie posiadamy ubrania, rzeczy, które będziemy nosić, łączyć i chętnie użytkować.

Czy warto robić zakupy na wyprzedażach?
TAK. To taki pakiet dwa w jednym. Dobrze się czujemy w danej rzeczy i kupiliśmy to za grosze. Nie popadając w tzw. szał zakupowy, bo to co tanie nie oznacza, że musimy to kupować.
Moja ulubiona torebka warta 500 zł, przeceniona na 250 zł. To ma sens.

Liczy się jakość.
Ładne/fajne ale drogie. Przerabiałam to i przerabiam dalej. Jeśli chcę kupić coś co jest warte ponad mojej stawki dziennej, mojego budżetu, który odmawia posłuszeństwa, wtedy po prostu odkładam pieniądze na daną rzecz, a nie kupuje w zamian innej i gorszej jakości.

Gdzie szukać ubrań za małe pieniądze?
Przede wszystkim to szukać. Sukienka ze zdjęcia jest za 35 zł, kupiona w sklepie ONLY. Okulary za 15 zł w sklepie Sinsay. Buty/klapki kupione w H&M za 59 zł.

Czy warto robić szybkie zakupy?
Stosuje przed zakupowy bilans rzeczy, które chce sprawdzić. To fajny krok, w momencie, kiedy mam wolny czas i mogę posprawdzać co może mi się przydać i co warto kupić. Po takim bilansie, szybkie zakupy mają sens, ponieważ dana rzecz została przeze mnie sprawdzona a ja nie tracę czasu na zastanawianie się czy kupić.
PHOTO: AGNIESZKA DZIENISZEWSKA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close