Close

TREND WŚRÓD MAKIJAŻY TEGO SEZONU – EFEKT GLOW I GLASS SKIN!

Przez długi czas, większość z nas dbała o to, aby makijaż był wykonany w zupełności  matte.  W końcu przyszedł ten czas na trend wśród makijaży, który sprawi, że nasza cera będzie pełna blasku, świeżości oraz delikatności. Efekt GLOW czy GLASS SKIN?

EFEKT GLOW  to makijaż rozświetlający, który ma dać efekt rozświetlonej cery jak i  oczu, co ma dać im więcej blasku. Mamy do wyboru bazy, podkłady, korektory czy rozświetlacze. Wykonując makijaż według trików, które proponują nam makijażystki, czyli: kości policzkowe, łuki brwiowe, kącik ust oraz grzbiet nosa. Dzięki takiemu makijażowi, nasz makijaż będzie wyglądał na świeży i doda naszej skórze życia i dobrego wyglądu.

Czy makijaż GLOW jest dla każdej z nas? Lepiej jest unikać takiego makijażu w przypadku, gdy mamy tłustą  i problematyczną cerę z wypryskami oraz zmarszczki. Co nie oznacza, że delikatne podkreślenie rozświetlacza w makijażu jest zabronione.

EFEKT GLASS SKIN prosto z Korei, inaczej błyszcząca niczym tafla szkła – idealna skóra. Ten koreański trend, jest moim ulubionym makijażem, który ma zachęcić nas dziewczyny do zadbania o swoją skórę a poprzez to makijaż, który będzie na naszej skórze, będzię wyglądał naturalnie i zdrowo a przy tym po prostu pięknie.

„Sekret tkwi w warstwach.” Dokładne oczyszczenie twarzy, prawidłowa kondycja skóry, kosmetyki nakładane na naszą skórę powinny być w dokładnej kolejności. Demakijaż, tonizowanie oraz nawilżenie kremem a co drugi dzień peeling złuszczający naskórek.

Trend ten ma na celu podkreślić cerę aby była świeża, nieskazitelna i wypoczęta.  Dzięki zdrowej skórze, możemy ograniczyć codzienny makijaż do minimum.

Poniżej zdjęcia z inspiracjami. Dajcie znać co sądzicie o takim trendzie wśród makijaży?
PHOTO:

CHANEL OFFICIAL instagram
DOKTORMAKEUP_ACADEMY instagram
PINTEREST
ADAGRABOWSKA_MAKEUP instagram

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close